До відома

ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я «Про встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги»

__________________________________________________________________________________________________

До відома суб’єктів господарювання, що провадять діяльність у галузі бджільництва!

Порядок реєстрації пасіки. Порядок видачі ветеринарно-санітарного паспорта пасіки. Інструкція з профілактики та встановлення факту отруєння бджіл засобами захисту рослин.

До уваги керівників сільгосппідприємств!

На виконання листа Департаменту агропромислового розвитку Харківської обласної державної адміністрації від 05.05.2021р. №08-34/05/844 у зв’язку з проведенням весняно-польових робіт, з метою організації протидії масовим пожежам, прохання дотримуватись вимог нормативних актів з пожежної безпеки під час виконання робіт, особливо щодо неприпустимості спалювання стерні та поживних рештків, забезпечити утримання в пожежному стані захисних лісових насаджень, сільгоспугідь.

Знижено ставку ПДВ для сільгоспвиробниківі

Головне управління ДПС у Харківській області  звертає увагу, що з 25 лютого 2021 року набули чинності норми Закону України від 17.12.2020 року № 1115 – ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо ставки податку на додану вартість з операцій з постачання окремих видів сільськогосподарської продукції» (далі – Закон № 1115). А застосовуються зазначені норми з  1 березня 2021 року.

Так, починаючи з 01 березня 2021 року, за ставкою ПДВ у розмірі 14 % оподатковуються операції з постачання на митній території України та ввезення на митну територію України окремих видів сільськогосподарської продукції. Ця норма Закону № 1115 стосується такої продукції:

-         із продукції тваринництва – живих ВРХ ( код УКТ ЗЕД 0102), свиней (0103), овець (0104), а також  молока незбираного (0401). Виключення становлять операції з імпорту живих племінних чистопорідних тварин, племінних (генетичних) ресурсів, які звільнені від ПДВ, згідно з пунктом 197.18 статті 197 Податкового Кодексу;

-         із продукції рослинництва – пшениці і суміші пшениці і жита (1001), жита (1002), ячменю (1003), вівса (1004), кукурудзи (1005),соєвих бобів(1201), насіння льону (120400), свиріпи або ріпаку (1205), соняшнику (120600), а також насіння та плодів  інших олійних культур (1207) та цукровий буряк (121291).

Більш детальні роз’яснення щодо особливостей застосування положень Податкового кодексу України з урахуванням змін, внесених Законом № 1115, надані ДПС України у листі № 5257/7/99-00-21-03-02-07 від 01.03.2021.

ТЕХНІЧНА ДОКУМЕНТАЦІЯ

з нормативної грошової оцінки земель несільськогосподарського призначення, що знаходяться в постійному користуванні АТ «Українська залізниця», кадастровий номер 6321455100:00:006:0345, площею 75,7100 га, з цільовим призначенням – 12.01 – для розміщення та експлуатації будівель і споруд залізничного транспорту, яка знаходиться на території Великобурлуцької селищної ради, смт Великий Бурлук Куп’янського району Харківської області

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ ІНФОРМУЄ

(Щодо окремих питань застосування постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2021 року № 1147)