Великобурлуцька громада
Харківська область, Куп’янський район

Конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Великобурлуцької селищної ради

Рішення від 23.07.2020 року № 1635-7 36 сесії 7 скликання Великобурлуцької селищної ради "Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів"

Оголошення про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Великобурлуцької селищної ради

Конкурсна документація з проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Великобурлуцької селищної ради