У Великобурлуцькій громаді вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

Дата: 19.02.2021 12:59

Щорічно 20 лютого, відповідно до Указу Президента №69 від 15 лютого 2015 року в Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні.

Відвагу та самовідданість, силу духу і патріотизм громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності, вшанували великобурлучани сьогодні, 19 лютого, під час мітингу-реквієму. Захід відбувся у фойє КЗ «Великобурлуцький Будинок культури» за участі представників органів місцевого самоврядування, громадськості.

До присутніх звернувся Великобурлуцький селищний голова Віктор Терещенко.

«Шановні учасники мітингу, сьогодні ми зібралися разом, щоб знову пригадати трагічні події, які відбувалися на столичному майдані у ці дні сім років тому, вшанувати пам’ять загиблих патріотів, в тому числі і наших земляків-харків’ян. Революція гідності стала переломною подією в новітній історії України, бо вона змінила вектор розвитку нашої держави в сторону європейських цінностей. На Майдані загинули найкращі, сміливі, чесні! Їх забувати ми не маємо права. Схиляємо низько в повазі і в скорботі за ними голови», - зазначив у промові Віктор Терещенко.

Пам’ять про загиблих Героїв Небесної Сотні учасники заходу вшанували хвилиною мовчання.