Проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини Великобурлуцької селищної ради

Дата: 26.02.2021 14:06

26 лютого відбулось перше засідання комісії з питань захисту прав дитини Великобурлуцької селищної ради. До порядку денного були внесені наступні питання:

- про вирішення спорів між батьками щодо визначення місця проживання дітей;

- про перегляд та затвердження 6 індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Опрацювавши матеріали та вислухавши виступи запрошених учасників засідання комісії, були прийняті відповідні рішення з врахуванням інтересів дитини.

Комісія з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Великобурлуцької селищної ради, відповідно до положення про комісію, здійснює свою діяльність не рідше, ніж 1 раз на місяць, а при необхідності може бути скликане її позачергове засідання.

Шановні жителі Великобурлуцької громади! Якщо у вас виникли питання, які стосуються захисту прав та інтересів дітей і потребують колегіального вирішення, просимо звертатися до служби у справах дітей та сім’ї Великобурлуцької селищної ради за адресою: вул. Центральна 9 , смт Великий Бурлук.