Новини Великобурлуцької селищної ради

04 Квітня, 2024 р., 10:30
До вибухонебезпечних предметів відносяться:
03 Квітня, 2024 р., 15:37
У зв’язку з посиленням обстрілів прикордоння, 7 березня Рада оборони Харківщини підтримала проведення обов’язкової евакуації в примусовий спосіб дітей з  батьками з семи населених пунктів Малобурлуцького та Катеринівського старостинських округів Великобурлуцької територіальної громади.
02 Квітня, 2024 р., 11:24
  У пожежонебезпечний період року вогнеборці щодня ліквідовують пожежі у природних екосистемах. У більшості випадків причиною загорянь стає елементарна людська недбалість. Зупинити вогонь, що набрав сили, буває  дуже непросто.
02 Квітня, 2024 р., 11:07
 Протягом вихідних  обстрілами російських окупантів було пошкоджено розподільні газопроводи та газові мережі житлових будинків у Куп’янській та Дергачівській громадах області, майже 500 споживачів залишилися без енергоносія.
02 Квітня, 2024 р., 10:39
    Із настанням теплої погоди природні пожежі стають для навколишнього середовища справжнім лихом. Мешканці приватних житлових будинків та дач активно починають наводити лад у домогосподарствах, спалюючи гілки, суху траву та різний непотріб.