Великобурлуцька громада
Харківська область, Куп’янський район

від 29.01.2021 року

Великобурлуцька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного реєстратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» Великобурлуцької селищної ради.

Кваліфікаційні вимоги відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 04.11.2019 р. № 3388/5 «Про внесення змін до Кваліфікаційних вимог державного реєстратора»:

- стаж роботи у сфері права не менше трьох років або на посаді державного реєстратора чи виконання функцій державного реєстратора не менше одного року;

- успішне проходження спеціальної перевірки діяльності державного реєстратора в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань в порядку здійснення контролю, визначеному Кабінетом Міністрів України (для осіб, які до призначення на посаду державного реєстратора або виконання функцій державного реєстратора виконували функції державного реєстратора, перебуваючи у трудових відносинах з іншим суб’єктом державної реєстрації).

Кваліфікаційні вимоги відповідно до наказу Національного агентства з питань державної служби від 07.11.2019 р. № 203-19 «Про затвердження Типових професійно-кваліфікаційних характеристик посадових осіб місцевого самоврядування»:

- вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, бакалавра (за рішенням суб’єкта призначення) за спеціальністю правознавство, вільне володіння державною мовою;

- сертифікат про підтвердження професійної компетентності у відповідній сфері державної реєстрації (отриманий в установленому законодавством порядку);

- стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 1 року.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу.

від 29.01.2021 року

Великобурлуцька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» Великобурлуцької селищної ради.

Кваліфікаційні вимоги: Вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, бакалавра, вільне володіння державною мовою. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 1 року.

від 29.01.2021 року

Великобурлуцька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста фінансово-господарського відділу Великобурлуцької селищної ради.

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою. Без вимог до стажу роботи.

від 29.01.2021 року

Великобурлуцька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника фінансово-господарського відділу, головного бухгалтера Великобурлуцької селищної ради.

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою.

Стаж роботи за фахом на керівних посадах на службі в органах місцевого самоврядування, на керівних посадах державної служби, підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

від 29.01.2021 року

Великобурлуцька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста загального відділу Великобурлуцької селищної ради.

Кваліфікаційні вимоги: Вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою. Без вимог до стажу роботи.

від 29.01.2021 року

Великобурлуцька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу організаційно-кадрової роботи Великобурлуцької селищної ради.

За додатковою інформацією звертатися за тел.:  5-20-06; 5-48-25.

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу «Великобурлуцький ліцей Великобурлуцької селищної ради»

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу «Першогнилицький ліцей Великобурлуцької селищної ради»

Перелік питань для перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти

ПЕРЕЛІК